Sklep w centrum miasta

Nowoczesne zaopatrzenie lokalne w centrach miast

Perfekcyjnie zintegrowane

Dopasowane do centrów miast

Łatwy dostęp, zawsze blisko – nasze sklepy oferują zaopatrzenie bezpośrednio w centrach miast i wpasowują się przy tym idealnie w otaczającą architekturę. Wykorzystujemy istniejącą zabudowę i obiekty bezpośrednio w centrach miast i integrujemy z nimi nasze sklepy, łącząc współczesną architekturę z otoczeniem.

Sklep w centrum miasta

Najważniejsze aspekty sklepu w centrum miasta

Nasza koncepcja sklepu pozwala na wykorzystanie mniejszych przestrzeni i sprawia, że jesteśmy atrakcyjnym, wypłacalnym najemcą. Wykorzystując istniejące budynki i dopasowując je pod względem architektonicznym sprawiamy, że sklepy Lidl mogą zająć lokalizacje w uczęszczanych centrach miast, bez zakłócenia ładu przestrzennego.

 • Popyt i podaż

  Dopasowany asortyment

  Asortyment jest dopasowany do potrzeb klientów z centrów miast – charakteryzuje się dużym udziałem produktów świeżych i convenience, a także artykułów na wynos.

 • Architektura

  Istniejące budynki

  Sklepy są zintegrowane z istniejącymi budynkami i dopasowane architektonicznie do otoczenia.

 • Komfort

  Komfort zakupów

  Również w przypadku ograniczonej powierzchni zachowujemy zalety sklepów nowej generacji, takie jak duży wybór świeżych artykułów i atrakcyjna ekspozycja towarów.

Kryteria lokalizacji

Charakterystyka i wymogi

Nasza koncepcja sklepu w centrum miasta wykorzystuje istniejącą zabudowę. Wspólnie znajdziemy odpowiednią strategię dla Twojej lokalizacji.

Inne kryteria: muszą być możliwe dostawy pojazdami > 3,5 t.
Powierzchnia sprzedaży: od 600 m².
Powierzchnia/ budynek: zakup lub wynajem.

Czy chcesz uzyskać więcej informacji?

Twoje zapytanie

Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania odnośnie naszych sklepów standardowych lub innych koncepcji. Czekamy na wiadomość od Ciebie!