Sklep niestandardowyDla nietypowych budynków i lokalizacji

Indywidualne rozwiązaniaMyślenie poza schematami

Podczas rozwijania naszej sieci sklepów przekonaliśmy się, że wyjątkowe lokalizacje wymagają indywidualnych rozwiązań. Nie tylko wyznaczamy standardy, ale też myślimy szerzej: dopasowujemy koncepcje i budzące emocje rozwiązania architektoniczne do wyjątkowych lokalizacji i istniejącej zabudowy. Nasze koncepcje stanowią wkład w utrzymanie i rozwój atrakcyjnej architektury miast.

Możliwości integracjiSklep w nietypowym budynku

Dostosowujemy nasze rozwiązania indywidualnie w zależności od sytuacji. Czy jest to dworzec, budynek zabytkowy, czy stadion – dopasowujemy nasze sklepy do kontekstu i ogólnego obrazu, aby tworzyć rzeczywistą wartość dodaną. Znajdujemy rozwiązania problemów specyficznych dla danego miejsca i dbamy o to, żeby nasi klienci mogli zawsze robić zakupy w przyjemnych i nowoczesnych warunkach.

ArchitekturaNietypowe obiekty

Podczas adaptacji zabytkowych budynków oraz wpasowywania naszych sklepów w niestandardową zabudowę planujemy indywidualnie i w sposób zapewniający harmonię.

Utrzymanie zabytkowej zabudowyNowe impulsy

Utrzymanie zabytkowej zabudowy stwarza wartość dodaną dla miasta i podnosi atrakcyjność lokalizacji.

Twoje zapytanieCzy chcesz uzyskać więcej informacji?

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania na temat naszych koncepcji sklepów i doradzimy w przypadku indywidualnych życzeń. Czekamy na wiadomość od Ciebie!

Skontaktuj się z nami